PolandMT2

Prywatny serwer Metin2


#1 2012-04-20 16:30:52

Almaris<3

Game Admin

Zarejestrowany: 2012-04-20
Posty: 1
Punktów :   

GameMaster Almaris..:)

Hej.. Tak jak w temacie chciała bym zostać GameMaste'rem tego serwera. Może przejdę do szczegółów:)

Nazwa grupy: GameMaster..
Imię: Monika (wole żebyście pisali Monia albo Cookie ;d)
Wiek: 17 latek. (proszę zachować głupie komentarze dla siebie. Np: "O.o za stara i na dodatek dziewczyna więc nie może mieć GameMastera.)
Nick z Gry: Almaris
Co wprowadzisz na serwerze?: A więc na pewno miłą atmosferę, dużo ciekawych zabaw dla graczy, pomoc, zapewnienie gry bez tak zwanych i nie lubianych "nie ogarów" . Hmm..porządek to przede wszystkim. Od siebie dodam że będę sprawiedliwie oceniała graczy ( nie zależnie od tego czy to znajomy czy obca osoba), evenciki dla większych jak i mniejszych poziomów, dużo ciekawych rozmów z graczami w grze jak i na TeamSpeak ( to już zależy od [HA]Raczka czy zdecyduje się wprowadzić w życie serwera taki program komunikacyjny).
Oczywiście znam większość komend, posiadałam GameMastera na kilku serwerach ale cóż życie....

Dlaczego chcę mieć taką range?: Dlatego że tak jak u góry napisałam, chce aby serwer się rozwijał i było na nim dużo graczy..

Monia..^^

Offline

 

#2 2012-04-20 16:41:29

 Raczek

Head Admin

Skąd: Prudnik
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: GameMaster Almaris..:)

Zostałaś PRZYJĘTAZostałaś GA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bn-studia.pun.pl www.tsttuningskuterteam.pun.pl www.golden-dragon.pun.pl www.fajnizklasy1d.pun.pl www.transportpw.pun.pl